Aktualności

O firmie

Firma Hydrex sp. z o.o., spółka komandytowa powstała w wyniku połączenia trzech firm od lat działających na rynku wodno-kanalizacyjnym.

Posiadamy 20-letnie doświadczenie w produkcji armatury naprawczej dla sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Nasze produkty są stosowane przez największe firmy wodociągowe w kraju, między innymi ZWIK Łódź, MPWIK Warszawa, MPWIK Kraków, Aquanet Poznań, PWIK Olsztyn oraz MWIK Bydgoszcz.

Specjalizujemy się również w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw wodociągowych jak i firm wykonawczych. Nasza oferta handlowa obejmuje armaturę wodociągową, kanalizacyjną i przeciwpożarową, systemy rurowe z PVC, PE i żeliwa, kształtki żeliwne, systemy połączeń oraz galanterię drogową renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

Znajomość specyfiki rynku i wieloletnie doświadczenie właścicieli i pracowników naszej firmy w obsłudze zamówień publicznych i inwestycyjnych pozwala nam spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Naszym kapitałem są ludzie i zaangażowanie, a zaufanie naszych Klientów budujemy poprzez właściwe standardy obsługi i oferowanie wyrobów odpowiedniej jakości.

Zapraszamy do współpracy.